REGAİB KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN!..

İslam Alemi için kutsal olan anlardan birini daha idrak etmenin mutluluğu ve şükrü içindeyiz.

Bu vesile ile Regaib Kandilinizİ tebrik eder, kandilin; size, ailenize, Türk-İslam Alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim…

Ancak sizlerle bu duygu ve düşüncelerimi paylaşırken, Mardin Nusaybin’den 3 polisimizin şehit olduğu haberi televizyonlara yansıdı. Üzüntümüz ve acımız tarifsizdir. Ancak güzel yurdumuzun bir düşman saldırısı altında olduğu çok açıktır.

Bu nedenle Allah, Türk Ordusuna,Türk Polisine velhasıl Türk Devletine zeval vermesin, onları düşman karşısında muzaffer eylesin, her türlü tehlikeden korusun ve yardımcıları olsun diye dua ediyorum…

Hem bugün şehit olan polislerimize ve de tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Başta aileleri olmak üzere Müslüman Türk Milletinin de başı sağolsun… Unutmayalım onlar bizim rahatımız için canlarından vaz geçiyorlar!

Bu gece, hepimizin ibadetlerin yanında tefekkür edip bunları düşüneceğimiz ve böylece de yanlışlardan vaz geçmeye başlayacağımız bir gece olsun.

Allah, hepimize akıl fikir ve bunu kullanma gücü versin çünkü buna ihtiyacımız var. Yapacağımız yanlışlar çocuklarımızın ve torunlarımızın hayatını doğrudan etkileyecek.

Allah yardımcımız olsun!

Özcan PEHLİVANOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*