KİMSE BOŞ BOŞ OTURDUĞUMUZU ZANNETMESİN!

Türk Milleti bunca sıkıntıdan geçerken kimse bizim boş boş oturup olan biteni seyrettiğimizi zannetmesin!
Bir kere bu fıtratımıza ters..İnşallah ölünceye kadar Türk Milleti için çalışmaya devam edeceğiz.
Ancak birileri uzunca bir süredir fikirlerimizi toplumla paylaşmayışımızdan, gittiğimiz gördüğümüz yerleri, yaptıklarımızı anlatmayışımızdan farklı anlamlar çıkarmış…
Ben öyle bildiğiniz ve tarif edebileceğiniz bir adam değilim.. Onun için değerlendirmelerinizi bunu göz önüne alarak yapın ki; yaptıklarım hakkında öngörülerde bulunabilin!!
İşte size kısa bir günden bazı kareler…

Önce Türk Mutfak Başkanı ve önceki dönemlerde MHP MYK Üyeliği yapmış olan Hayrettin Nuhoğlu, Bengütürk Eski Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Kolutek ve emekli Albay Süheyl Çobanoğlu ile bir araya gelerek Musul ve Halep ile ilgili uzun soluklu bir değerlendirme yaptık..

Ardından Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi olarak Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu İbrahim Morina’yı ziyaret ederek, Türkiye-Kosova ilişkilerine sivil toplum olarak ne katkı sunabilirizi konuştuk.

Sonrasında da Türk Milliyetçiliğinin duayen ismi Kıbrıs Milli Koordinasyon Komitesi Başkanı Yakan Cumalıoğlu ile hem MHP’nin tarihi hem de Kıbrıs üzerine çok faydalı bir görüşme yaptık..
Dedikoduculara ve meraklılara söyleyeyim, yarın gecede Bulgaristan’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak Türkiye’ye gelen Hak ve Özgürlükler Hareketi / DPS milletvekilleri ile yemekli bir toplantıda beraber olarak, hem seçimleri hem de Bulgaristan siyasetindeki gelişmeleri istişare edeceğiz..
Onun için dedim ya, durmayacağız, yılmayacağız ve üzerimize ne düşüyorsa onu yapacağız…Çünkü hepimizin gayretine Türk Milletinin ihtiyacı var!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*