“ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM!” BEŞİKTAŞ’TAYDI…

İYİ Parti, tepeden aşağı inen değil aksine aşağıdan yukarıya tırmanan bir halk hareketi. Onun için halkı dinleyerek, halkın öncelikli sorunlarını öğreniyor ve buna göre çözüm önerileri sunuyor…

Bunu yaparken de başta Genel Başkan Meral Akşener olmak üzere tüm parti örgütleri halkın ayağına giderek onları dinliyor.

Bu kapsamda “Anlat Hemşerim Dertleşelim!” projesi yürürlüğe konu ve İyi Partililer il il, ilçe ilçe otobüsleri ile halkı dinlemeye gidiyor ve halkın taleplerini raporluyor.

Beşiktaş’ta bugün çalışmanın bir ayağı vardı ve buna “İyilik Hareketi”nin lideri Meral Akşener’de bu çalışmaya katıldı.

Akşener’e en çok emekliler soru sordu ve hallerinden hiç memnun olmadıklarını ilettiler. Bir çözüm bul dediler. O da “merak etmeyin, biz neyi dillendirdi isek, iktidar bir şeyler yapıyor ama onlar yapmazsa biz yapacağız” dedi. Ayrıca yaşa takılıp emeklilik bekleyenlerde sorunlarını iletti.

Kopyacı iktidar, bu projeyi görüp hemen bir otobüs yola çıkartmıştı. Garip olan Akp’nin otobüsü de, İYİ Parti hangi ile gidiyorsa onlarda peşinden gidiyor. Bu kez iktidar otobüsü Yeni Cami Meydanına park etmişti ama müşterisi yoktu ve sinek avlıyordu!!!

Meral Akşener Beşiktaş’ta ısrarla RTE’ye “çekmecende kilitli anket sonuçlarını açıkla” dedi…demek seçimlere iki yıl kala yapılan ittifak nedensiz değil…kazanacaklarını bilseler bu ittifakı yaparlarmıydı hiç?

Merak etmeyin çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz ve omuz vereceğiniz İyi Parti var! Haydi Türkiye’ye bir kadın eli, bir ana eli değdirelim…Güzellikler ve iyilikler bizleri bekliyor..

Özcan PEHLİVANOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*